Zadzwoń do nas

Catering na imprezy plenerowe – Jarosław i okolice

Doskonały sposób na integrację w większym gronie osób? Imprezy na świeżym powietrzu – pikniki, eventy w plenerze, festyny, wydarzenia sportowe, imprezy dedykowane dzieciom, koncerty i wydarzenia, to świetny pomysł na kreatywne spędzanie wspólnego czasu.

Jako podkarpacka firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujemy kompleksową, profesjonalną obsługę i realizację cateringu na imprezy plenerowe i nie tylko. Obsługujemy także szkoły i stołówki pracownicze, zapewniając różnorodne i wartościowe żywienie w wielu obszarach codziennego życia.

Rozumiemy, że mniej formalny charakter imprezy wymaga podania odpowiednich posiłków, w formie i wielkości nadających się do konsumpcji w plenerze. Przygotowujemy odpowiednio dobrane dania i przekąski, które ucieszą podniebienia zarówno dorosłych, jak i młodszych uczestników imprezy plenerowej.

 

Obsługa cateringowa imprez plenerowych w Jarosławiu i Rzeszowie

Oferujemy dostosowany do okazji catering plenerowy i bogate wyposażenie stoisk i stref gastronomicznych. Możemy przygotować zarówno elegancką strefę VIP, jak i swobodne stoiska z szybkimi przekąskami, napojami i stacją do grillowania. Zapewniamy sprzęt dostosowany do warunków pogodowych i profesjonalne zaplecze techniczne.

Nasze menu to bogactwo smaków i różnorodność propozycji, które zadowolą każdego uczestnika imprezy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego każdą ofertę dopasowujemy indywidualnie do charakteru i wymagań danego wydarzenia. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowane menu oraz atrakcje dodatkowe, takie jak pokazy kulinarne czy degustacje.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne warunków umów. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzgodnienia szczegółów planowanej imprezy plenerowej.

 

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

666 549 136