Zadzwoń do nas

Imprezy plenerowe

Catering na imprezy plenerowe

Impreza na świeżym powietrzu to doskonały sposób na integrację w większym gronie osób – pikniki, eventy w plenerze, festyny, wydarzenia sportowe, imprezy dedykowane dzieciom, koncerty i wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy kulinarnej. Rozumiemy, że mniej formalny charakter imprezy wymaga podania odpowiednich posiłków, sposobu podania ułatwiającego ich konsumpcję w plenerze, a przy tym stylowego, dopasowanego do charakteru wydarzenia. Specjalnie dla Państwa przygotowujemy odpowiednio dobrane dania i przekąski, które ucieszą podniebienia zarówno dorosłych, jak i młodszych uczestników imprezy plenerowej.

Spieszymy z pomocą, proponując swoim Klientom kompleksową obsługę – od kreatywnej koncepcji menu dopasowanego do typu imprezy, poprzez zapewnienie odpowiednich dodatków, na profesjonalnej obsłudze kończąc. Wszystko w bezpiecznej oprawie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Oferujemy dostosowany do okazji catering plenerowy i bogate wyposażenie stoisk gastronomicznych. Wieloletnie doświadczenie w tym aspekcie działalności do każdego typu wydarzenia pozwalają nam podchodzić z pasją i pełnym profesjonalizmem. Zapewniamy sprzęt dostosowany do warunków pogodowych i profesjonalne zaplecze techniczne.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

666 549 136