Zadzwoń do nas

Catering dla szkół

Catering dla szkół

Jednym z obszarów naszej działalności jest catering dedykowany szkołom i przedszkolom. Przygotowujemy smaczne, świeże i odpowiednio zbilansowane posiłki gotowane specjalnie pod potrzeby żywieniowe uczniów szkół i przedszkoli.

Dzieci i młodzież w swej diecie potrzebują dań, które nie tylko doskonale smakują, zachęcając do jedzenia każdego dnia, ale i ułatwią im prawidłowy, zdrowy rozwój oparty o niezbędne do tego substancje odżywcze. Nasz catering dla przedszkoli i szkół powstaje zgodnie z zaleceniami dietetycznymi dedykowanymi danemu wiekowi. Zaspakajamy również potrzeby rodziców, którzy czują się pewnie, powierzając żywienie ich dzieci naszemu cateringowi – zapewniamy dostęp do tradycyjnej, polskiej kuchni w zdrowym wydaniu oraz sięgamy po rozwiązania inspirowane kuchniami świata.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno sprostać gustom żywieniowym młodocianych smakoszy. Z tego powodu proponujemy zróżnicowane menu serwowanych dań, sprawiając, że każdy nowy dzień spędzony w szkole może być dla dzieci przyjemnością, a oczekiwanie na posiłek prawdziwą przygodą. Zapewniamy odpowiednie wielkości porcji i opakowania, a także sprawną dostawę i wydawanie dostarczanych dań.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

502 070 010