Zadzwoń do nas

Zakres usług

sc_services_image
01

Stołówki pracownicze

Oferujemy kompleksową obsługę stołówek pracowniczych, zapewniając codzienny dostęp do ciepłych, świeżych posiłków.

02

Wesela

Gorące dania i potrawy niewymagające wcześniejszej obróbki przygotowujemy zawsze u Klienta, zapewniając świeże i efektowne posiłki dostępne od ręki.

03

Przyjęcia

Pyszne i doskonale prezentujące się na stole podczas przyjęcia, bankietu, rodzinnego spotkania przekąski oraz bogaty serwis kawowy.

04

Obsługa Firm

Długoletnie doświadczenie pozwoli nam przygotować odpowiednie zaplecze kulinarne dla Państwa firmy podczas spotkania biznesowego, konferencji, wigilii firmowej.

05

Imprezy plenerowe

Sprostamy wyzwaniu obsługi każdej imprezy plenerowej – festynu, dożynek lub prywatnej, rodzinnej imprezy w ogrodzie, proponując rodzaj cateringu dopasowany do charakteru imprezy.

06

Catering dla szkół

Dostarczamy zbilansowane posiłki dostosowane do potrzeb dzieci, zaopatrując kulinarnie przedszkola i szkoły.

Opinie klientów

Dziękujemy za przygotowanie wspaniałego Cateringu. Podczas występu Kabaretu Neo-Nówka w Jarosławiu obsługa oraz jakość jedzenia była na wysokim poziomie. Polecamy.

google.pl

Korzystam ze stołówki prowadzonej przez ta firmę i żałuję, że nie można przyznać więcej gwiazdek. Bardzo polecam - codziennie świeże i pyszne jedzenie 😉

google.pl

Świetny catering,polecam serdecznie. Obiad,sałatki ,przekąski na najwyższym poziomie. Goście byli zachwyceni. Wszystko dobrze doprawione i mega smaczne.

google.pl

Najlepszy catering ❤️ Dania obiadowe, kolacje, sałatki i wszelkie przekąski przepyszne. Skorzystałam z oferty cateringu weselnego i nigdy nie zamieniłabym na inny. Goście bardzo chwalili każda jedna potrawę, wszystko smacznie doprawione, a Panie z obsługi na najwyższym poziomie 🙂 Serdecznie polecam 🙂

google.pl