Zadzwoń do nas

Obsługa Firm

Obsługa cateringowa firm

Impreza firmowa to ważne wydarzenie dla każdego przedsiębiorstwa, często będąca zwieńczeniem jubileuszu, podsumowaniem okresu sprzedażowego, a także okazją do wspólnej integracji pracowników. Firmowe przyjęcie to także świetny sposób do odpowiedniego zaprezentowania się przed potencjalnymi klientami i kontrahentami. Profesjonalnie przygotowany serwis z adekwatnym do okoliczności menu pozwoli podtrzymać biznesowe kontakty i spędzić czas w miłej atmosferze.

Otylya Catering w braży eventowej działa od lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wigilia, impreza integracyjna, targi, gale, otwarcia inwestycji, czy konferencje wymagają menu dostosowanego do okoliczności, podanego w odpowiedniej oprawie. Z tego powodu zapewniamy sprawny catering podany zawsze na czas – smaczny, oparty o świeże składniki i przedstawiony gościom tak, by cieszył zarówno oko, jak i podniebienie.

Duże doświadczenie organizacyjne, jakie zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich lat, pozwoli nam na odpowiednie zaplanowanie menu, rozmieszczenie go na stołach oraz kontrolowanie czasu wydawania ciepłych dań. Oprócz posiłków zapewniamy bogaty serwis kawowy. Nasze propozycje kulinarne zawsze związane są ze stylem przyjęcia i różnorodne. Przy wyborze dań kierujemy się okolicznościami, ale także sezonowością produktów i indywidualnym podejściem do Klienta tak, by móc zawsze sprostać najwyższym jego wymaganiom. Śledzimy najnowsze trendy w zakresie proponowanych dań, łącząc je ze znaną i popularną klasyką.

Pełna i profesjonalna obsługa kelnerska zadba o nastrój, a także o porządek i odpowiednią aranżację stołów podczas firmowego przyjęcia dokładając starań, by były one zawsze pełne, a całość eventu przebiega sprawnie i miłej atmosferze.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

502 070 010