Zadzwoń do nas

Obsługa cateringowa firm – Jarosław, Rzeszów i okolice

Otylya Catering w branży eventowej działa od lat, organizując profesjonalny catering dla firm w Jarosławiu, Rzeszowie i okolicach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wigilia, impreza integracyjna, targi, gale, otwarcia inwestycji, czy konferencje wymagają doskonałej oprawy gastronomicznej dostosowanej do okoliczności. Dlatego też zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na różnego rodzaju wydarzenia firmowe, w tym imprezy plenerowe, oferując różnorodne dania, które uwzględniają różne preferencje i potrzeby dietetyczne uczestników.

 

Catering na imprezy firmowe

Impreza firmowa to ważne wydarzenie dla każdego przedsiębiorstwa, często będąca zwieńczeniem jubileuszu, podsumowaniem okresu sprzedażowego, a także okazją do wspólnej integracji pracowników. Firmowe przyjęcie to także świetny sposób do odpowiedniego zaprezentowania się przed potencjalnymi klientami i kontrahentami. Profesjonalnie przygotowany serwis, z adekwatnym do okoliczności menu, pozwoli podtrzymać biznesowe kontakty i spędzić czas w miłej atmosferze.

Duże doświadczenie organizacyjne, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat, umożliwia nam odpowiednie zaplanowanie menu, rozmieszczenie potraw na stołach oraz kontrolowanie czasu wydawania ciepłych dań. Oprócz posiłków, zapewniamy także bogaty serwis kawowy. Nasze propozycje kulinarne zawsze związane są ze stylem przyjęcia. Przy ich ustalaniu kierujemy się okolicznościami oraz sezonowością produktów i indywidualnym podejściem do klienta tak, by móc zawsze sprostać najwyższym jego wymaganiom.

 

Catering dla firm

Zapewniamy eleganckie i przede wszystkim smaczne rozwiązania cateringowe na wszelkie spotkania i wydarzenia biznesowe. Pomagamy firmom w organizacji imprez okolicznościowych. Dbamy o profesjonalne podanie potraw, które pozytywnie wpłyną na atmosferę i wizerunek firmy. Doświadczona obsługa kelnerska zadba o nastrój, a także o porządek i odpowiednią aranżację stołów podczas firmowego przyjęcia, dokładając starań, by były one zawsze pełne, a całość eventu przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Oferujemy konkurencyjne warunki finansowe w ramach współpracy oraz pełne dostosowanie do potrzeb klienta.

 

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

502 070 010