Zadzwoń do nas

O nas

Otylya Catering to rodzinna firma powstała w 2007 roku z 5 osobami na pokładzie. Już od lutego 2008 roku zaczęliśmy się specjalizować w zbiorowym żywieniu, prowadząc na szeroką skalę stołówki szkolne i dostarczając obiady do placówek edukacyjnych oraz firm. W ciągu roku 2008 ilość zatrudnionych osób wzrosła dwukrotnie do 10 osób. Równolegle zaczęliśmy rozwijać obecnie największą częścią naszego biznesu – obsługę gastronomiczną imprez plenerowych.

Coraz większa rozpoznawalność naszej marki i pozytywne opinie zadowolonych Klientów sprawiły, że w 2010 roku powstał kolejny, trzeci dział, obsługujący kompleksowo przyjęcia weselne i okolicznościowe. W tym czasie odnotowaliśmy kolejny wzrost zatrudnienia o 100% do 20 osób w naszym zespole.

Rok 2012 przyniósł kolejne wzrosty i stały rozwój – ilość produkowanych dziennie posiłków wzrosła do 2500, nasz zespół liczył już 45 osób, obsługiwaliśmy 5 przyjęć weselnych w jednym czasie lub nawet 30 rodzinnych spotkań na przestrzeni jednego dnia. Otwarte przyjęcia liczące 3 tysiące osób to kolejny etap naszego rozwoju. Swoją działalnością w tamtym czasie wspieraliśmy plany budowy A4 oraz obwodnicy Jarosławia, gdzie przez 2 lata dostarczaliśmy posiłki.

plener Otylya Catering
stoły na wesele
wesele

2012 otworzył przed nami kolejne możliwości w postaci pierwszej stołówki pracowniczej.

2020 to już 9 stołówek pracowniczych, aktywna obsługa szkół i przedszkoli, zespół liczący 70 osób i aż 4 tysiące smacznych posiłków przygotowywanych każdego dnia.

stołówki Otylya Catering
kuchnia stołówki Otylya Catering
catering stołówki

Po okresie pandemii w 2021 i 2022 powstały kolejne, entuzjastycznie przyjęte przez Klientów pomysły:

  • kompleks obiektów gastronomicznych Garnizon Smaków
  • 3 franczyzowe Pizzerie 105
  • catering dietetyczny Fit Kurier
  • Bistro Wierzbna
Bistro Wierzbna
Pizzeria 105 Jarosław
stoliki w Garnizon Smaków
sala na przyjęcie Garnizon Smaków
Garnizon Smaków
Obecnie personel Grupy Otyla Catering liczy aż 110 osób pracujących w 14 kuchniach, które wykonują każdego dnia smaczne, świeże i dostarczane na czas zamówienia dla aż 5000 osób!