Zadzwoń do nas

Catering na wesele Jarosław

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę cateringu na wesele, poprawiny i śluby plenerowe, organizowane w Jarosławiu, Rzeszowie i okolicach. Jako podkarpacki lider obsługi wesel w zakresie cateringu, specjalizujemy się w zapewnianiu najwyższej jakości dań i potraw weselnych, przygotowywanych z najlepszych, najświeższych składników, z uwzględnieniem lokalnych dostawców i producentów.

 

Catering na poprawiny, wesela i śluby plenerowe – Jarosław i okolice

Przygotowanie weselnego przyjęcia to spore wyzwanie, zwłaszcza dla Państwa Młodych, którzy w ferworze przygotowań chcą, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a zaproszeni przez nich goście byli zadowoleni. Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego jest smaczne jedzenie, dostosowane do preferencji i potrzeb gości. Dysponujemy długoletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze przyjęć weselnych, włącznie z zapewnieniem obsługi kelnerskiej. Nasza doświadczona kadra kucharzy i kelnerów poprowadzi catering weselny w profesjonalny, zorganizowany sposób, tak aby nasze dania doskonale prezentowały się na stole, zachęcając weselników do konsumpcji.

 

Obsługa cateringowa przyjęć weselnych

Organizacją przyjęć weselnych i okolicznościowych zajmujemy się od 2008 roku. Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, dostosowujemy menu do tematu przewodniego imprezy, liczby gości, miejsca organizacji przyjęcia i harmonogramu jego przebiegu. Oferujemy także organizację cateringu na przyjęcia i imprezy okolicznościowe, takie jak wieczory panieńskie i kawalerskie.

W naszym menu weselnym znajdują się zarówno tradycyjne, polskie dania, jak i nowoczesny catering, ciepłe, obiadowe potrawy, a także szeroki wybór przekąsek. Wszystkie ucieszą zarówno miłośników lekkich, jak i sytych posiłków. Ciepłe posiłki oraz potrawy, które nie wymagają wcześniejszej obróbki, przygotowujemy bezpośrednio na miejscu organizacji wesela, co umożliwia ich efektowne podanie z dbałością o najmniejszy szczegół, a także daje gwarancję świeżości i dostępności od ręki.

Oprócz smacznego cateringu okolicznościowego zapewniamy odpowiednią obsługę, pozostawiając do dyspozycji profesjonalny zespół kelnerów, którzy sprawnie obsłużą gości, dbając o odpowiednią oprawę stołu i czystość przez cały czas trwania imprezy. Zadbamy również o odpowiedni wystrój weselnej sali, dostarczając takie elementy dekoracyjne, jak krzesła, stoły, obrusy, pokrowce na krzesła, zastawy stołowe, namioty i parasole.

Zachęcamy do skorzystania z oferty cateringowej dla wesel i ślubów. Gwarantujemy pomoc w doborze menu, wysoką jakość dań i obsługi oraz pełne zadowolenie gości z oferowanych potraw. Napisz lub zadzwoń, aby uzgodnić szczegóły i wycenę usługi.

 

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

666 549 136