Zadzwoń do nas

Wesela

Wesela, poprawiny, śluby plenerowe

Przygotowanie weselnego przyjęcia to spore wyzwanie, zwłaszcza dla Państwa Młodych, którzy w ferworze przygotowań chcą, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a zaproszeni przez nich goście zadowoleni pod każdym aspektem. Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego jest smaczne jedzenie dostosowane do ich preferencji. Wyzwaniu temu podoła nasza firma, dysponując długoletnim doświadczeniem w tym rodzaju działalności. Proponujemy Państwu smaczny i zróżnicowany catering weselny oraz profesjonalną obsługę, która w elegancki sposób podejmie weselnych gości.

Organizacją przyjęć weselnych i okolicznościowych zajmujemy się od 2010 roku. Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, dostosujemy menu do stylistyki imprezy, liczby gości, oprócz niepowtarzalnego smaku stawiając także na odpowiedni styl podawanych dań, których zadaniem jest nie tylko wyśmienicie smakować, ale i doskonale prezentować się na stole, zachęcając weselników do konsumpcji.

W naszym menu weselnym znajdą Państwo zarówno tradycyjne, polskie dania, jak i nowoczesny catering, ciepłe, obiadowe potrawy, a także szeroki wybór przekąsek. Wszystkie one ucieszą zarówno miłośników lekkich, jak i sytych posiłków. Ciepłe posiłki oraz potrawy, które nie wymagają wcześniejszej obróbki, przygotowujemy bezpośrednio u Klienta, co umożliwia ich efektowne podanie z dbałością o najmniejszy szczegół, a także daje gwarancję świeżości i dostępności od ręki.

Oprócz smacznego cateringu okolicznościowego zapewniamy odpowiednią obsługę, pozostawiając do Państwa dyspozycji profesjonalny zespół kelnerów, którzy sprawnie obsłużą gości, dbając o odpowiednią oprawę stołu i czystość przez cały czas trwania imprezy. Zadbamy również o odpowiedni wystrój weselnej sali, dostarczając takie elementy dekoracyjne jak krzesła, stoły, obrusy, pokrowce na krzesła, zastawy stołowe, namioty i parasole.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

666 549 136