Zadzwoń do nas

Przyjęcia

Przyjęcia, bankiety, spotkania rodzinne

Chętnie zjawimy się u Państwa, by sprostać każdej kulinarnej potrzebie, proponując zarówno ciepłe dania, jak i szeroki wybór sałatek, zakąsek oraz bogaty serwis kawowy. Sprawimy, że zarówno wspólne biesiadowanie w gronie najbliższej rodziny, jak i urodzinowe garden party będzie ciepło wspominane przez zaproszonych przez Państwa gości.

Dostarczamy okolicznościowy catering na każdy rodzaj przyjęcia. Komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, spotkania w szerokim lub węższym gronie znajomych – posiadamy doświadczenie w obsłudze każdego typu uroczystości. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zorganizować przyjęcie w domu w kręgu najbliższej rodzinny, czy większe przyjęcie w sali z pełną obsługą kelnerską, jesteśmy do dyspozycji, dzieląc się wiedzą zdobytą w branży gastronomicznej na przełomie ostatnich kilku lat i proponując menu adekwatne do stylu przyjęcia.

Powierzając catering okolicznościowy w nasze ręce, zyskujecie Państwo gwarancję wysokiej jakości, smacznych dań oraz przekąsek, zamiast gotowania, skupiając się na spędzaniu czasu ze swoimi gośćmi. Oferujemy kompleksową obsługę każdego rodzaju przyjęcia – chrzcin, komunii, urodzin, imienin, a także wieczorów panieńskich i kawalerskich, grilli i pikników. Oprócz świeżych, smacznych dań podanych w sposób adekwatny do rodzaju imprezy proponujemy dostarczenie niezbędnych akcesoriów – krzeseł, stołów, obrusów, pokrowców na krzesła, zastaw stołowych, namiotów i parasoli, a także profesjonalną obsługę kelnerską.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

666 549 136