Zadzwoń do nas

Catering na przyjęcia i imprezy okolicznościowe – Jarosław i okolice

Otylya Catering specjalizuje się w zapewnianiu wysokiej jakości dań i usług, które zaspokoją gusta i wymagania każdego klienta. Z przyjemnością przedstawimy ofertę usług cateringowych na imprezy okolicznościowe w Jarosławiu, Rzeszowie i okolicach. Obsługujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia, bankiety czy spotkania rodzinne i z przyjaciółmi.

Chętnie zjawimy się na takich imprezach, aby sprostać każdej kulinarnej potrzebie, proponując zarówno ciepłe dania, jak i szeroki wybór sałatek, zakąsek oraz bogaty serwis kawowy. Nasze menu zawiera szeroki wybór smacznych i zdrowych dań mięsnych, wegetariańskich czy wegańskich, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i potrzeb żywieniowych.

 

Obsługa cateringowa imprez okolicznościowych i rodzinnych

Sprawimy, że zarówno wspólne biesiadowanie w gronie najbliższej rodziny, jak i urodzinowe garden party będzie ciepło wspominane przez zaproszonych gości. Dostarczamy okolicznościowy catering na każdy rodzaj przyjęcia. Komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, spotkania w szerokim lub węższym gronie znajomych –mamy doświadczenie w obsłudze każdego typu uroczystości. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która zapewnia pełną obsługę cateringową na miejscu imprezy. Nasi doświadczeni kucharze i kelnerzy są przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa żywności, higieny i obsługi klienta.

Powierzenie cateringu okolicznościowego w nasze ręce to gwarancja wysokiej jakości potraw oraz przekąsek, które zaoszczędzą czas organizatorom imprezy. Nasza oferta obejmuje także obsługę cateringu dla szkół, zapewniające wysoce pożywne, zdrowe dania dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Oprócz świeżych, smacznych dań dostosowanych do rodzaju imprezy, oferujemy także dostarczenie niezbędnych akcesoriów – krzeseł wraz z pokrowcami, stołów, obrusów, zastaw stołowych, namiotów i parasoli, a także profesjonalną obsługę kelnerską.

 

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń

666 549 136